Dla biznesu

Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieścić może 100 osób. Wyposażona jest ona w ekran, projektor, bezprzewodowe mikrofony, bezprzewodowy internet, mównicę.

Zapewniamy profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i innych imprez okolicznościowych, takich jak wigilie firmowe czy obiady biznesowe.
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne mieszczące się w 4 salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, oraz kompletny serwis hotelowo – gastronomiczny, który umożliwi Państwu stworzenie pożądanej oprawy i klimatu, jaki chcielibyście osiągnąc

Po trudach szkoleń i wyczerpujących obradach zapraszamy do naszej restauracji, która daje możliwość organizacji przyjęcia w różnych wariantach: poczynając od kolacji zasiadanej, bankietu, poprzez biesiadę, elegancki koktajl czy imprezę grillową w ogrodzie.


Imprezy firmowe

         W hotel Lord możecie Państwo zorganizować pełen niespodzianek bankiet, jak również bale karnawałowe czy inne imprezy firmowe. Dokładamy wszelkich starań, aby dekoracja, stół i wygląd potraw stanowił integralną część całej oprawy artystycznej.
Razem z Państwem stworzymy scenariusz imprezy, która zintegruje załogę, dostarczy wielu miłych wspomnień, a wdzięczność współpracowników na długo wpłynie na ich efekty.
Dzięki doświadczeniu w realizacji różnorodnych uroczystości możemy dostosować nasze usługi do potrzeb, okoliczności oraz Państwa wymagań.