Przyjęcia

Hotel “Lord” w Dębicy to niezwykle urokliwe miejsce, które jest wynikiem naszej wytężonej pracy i niepohamowanej pasji. Kiedy w naszym życiu pojawiają się ważne momenty, które chcemy zachować w pamięci, staramy się je realizować, najlepiej jak potrafimy i dlatego właśnie oddajemy w Państwa ręce Hotel “Lord”, który będzie stanowił wspaniałe tło dla wszystkich ważnych wydarzeń.

Nasz hotel jest doskonałym miejscem na organizację hucznego wesela, przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej czy przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Piękny ogród oraz eleganckie wnętrza o wysokim standardzie, zapewnią niesamowitą scenografię także dla celebrowania rocznic, świętowania imienin czy w końcu dobrej, urodzinowej zabawy. Naszym dodatkowym atutem jest dobre położenie zdecydowanie ułatwiające dojazd dla gości.

Zapewniamy kilka dużych sal, których właściwe umiejscowienie zapewnia prywatność i pozwala na organizację kilku eventów jednocześnie. Największa sala zapewni miejsce nawet dla 250 gości. Nasza restauracja, w której na co dzień gotują najlepsi kucharze, stworzy dla państwa wykwintne menu w zależności od upodobań oraz rodzaju przyjęcia. Bierzemy pod uwagę wszelkie głosy klientów dotyczące tak ważnych kwestii, jak menu dla osób z alergiami, menu zgodne z wyznaniem czy menu dietetyczne.

Wiosną oraz latem pozostawiamy do dyspozycji hotelowy ogród, który pozwoli Państwu spędzić urodziny, imieniny czy rocznice w cudownej atmosferze.

Profesjonalny personel zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego zlecenia to nasza norma, ponieważ pragniemy, aby skorzystanie z naszych usług pozostawiło niezapomniane wrażenia. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, oraz dodatkowych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z naszym hotelem. W trakcie spotkania z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.