Chrzciny

Narodziny dziecka, to wyjątkowe i cudowne wydarzenie. Kiedy przychodzi czas na chrzciny, chcemy, aby ten moment zapisał się złotymi zgłoskami na kartach naszych rodzin.

Ten szczególny dzień, ważny dla rodziców i najmłodszego członka rodziny zapraszamy do spędzenia w naszych pięknych salach i magicznym ogrodzie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc wam w zorganizowaniu tego dnia tak, aby rodzinne świętowanie odbyło się w urokliwym otoczeniu i niezapomnianej atmosferze. Razem zatroszczymy się o wyjątkową oprawę przyjęcia z okazji Chrztu Świętego.

Profesjonalny personel zapewni Państwu komfortowe warunki oraz niezapomniane wrażenia. Oczywiście przede wszystkim bierzemy pod uwagę obecność najmłodszego i zarazem najważniejszego w tym dniu członka rodziny, dlatego zapewniamy spokojny nastrój i poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie, które zebraliśmy w ciągu kilkunastu lat prowadzenia naszego hotelu, sprawia, że przyjęcia które organizujemy, zyskują aprobatę wśród naszych gości, a niektórzy wracają ze swoimi najmłodszymi pociechami po raz drugi.

Potrawy z naszej restauracji na pewno zachwycą państwa całą gamą smaków i aromatów. Przykładamy ogromną wagę do jakości produktów, z których powstają idealne w smaku i zdrowe potrawy. Do przygotowania wykwintnych dań używamy najbardziej wartościowych składników, które pozyskujemy od współpracujących z nami pasjonatów doskonałych kulinariów.

Posiadamy także specjalne, prywatne pomieszczenia, gdzie rodzice wraz z dzieckiem mogą przez chwilę odpocząć od zgiełku przyjęcia z okazji Chrztu Świętego.

Wszystkich zainteresowanych cenami przyjęć z okazji chrzcin zapraszamy serdecznie do kontaktu. W trakcie spotkania udzielamy także wszystkich niezbędnych informacji.