Komunie

Pierwsza Komunia z białą kokardą jak w śniegu z ogonem ptak…

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość o charakterze religijnym w życiu każdego dziecka, a także i jego rodziców, którzy pragną, aby ten dzień stał się wyjątkowym w pamięci i na samo wspomnienie przywoływał uśmiech na twarz.

Hotel “Lord” w Dębicy pomoże zorganizować przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej i sprawi, że ten dzień dla dziecka wchodzącego na nową ścieżkę w swoim życiu będzie niezapomniany i obfitujący w radosne chwile. Organizacja przyjęcia to znakomita forma okazania dziecku jak ważnym jest dla rodziny ów dzień. Niejednokrotnie stanowi to jednak spore wyzwanie dla rodziców, zarówno pod względem organizacyjnym i logistycznym. Dlatego wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom oraz trendom wyprawiania przyjęć komunijnych poza domem, zapraszamy państwa do skorzystania z naszej fantastycznej oferty. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę, dzięki której ten dzień na pewno będzie należał do udanych!

Nasza elegancka restauracja i jej bogate, wykwintne menu zachwycą nawet największych smakoszy wśród naszych gości. Dodatkowo posiadamy nowoczesne zaplecze kuchenno-gastronomiczne, dzięki czemu sprostamy obliczu każdego przyjęcia okolicznościowego, a tego wyjątkowego dnia nasz szef kuchni specjalnie wyczaruje nadzwyczajne dania dla najmłodszych.

Posiadamy kilka przestronnych sal, wyróżniających się stylowymi wnętrzami idealnie oddającymi powagę i świetność tego wyjątkowego dnia. Nasze pomieszczenia są oddzielne, dzięki temu zapewniają tak bardzo cenioną prywatność i odizolowanie od innych gości. Nowoczesna klimatyzacja zapewni komfort nawet w najbardziej upalne dni. Dla gości mieszkających daleko zapewniamy komfortowy nocleg, dostosowany specjalnie do ich potrzeb, tak aby mogli noc po przyjęciu przespać spokojnie, a następnego ranka wypoczęci ruszyć w drogę powrotną. Posiadamy w swojej ofercie pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz apartamenty. Wszystkie z dostępem do łazienki oraz innych udogodnień.

Dla dzieci i dorosłych udostępniamy także piękny i przestronny ogród.

Wszystkich zainteresowanych cenami przyjęć komunijnych zapraszamy serdecznie do kontaktu. W trakcie spotkania udzielamy także wszystkich niezbędnych informacji.