Wesela

A gdyby tak sprawić, aby ten jeden, jedyny dzień stał się perłą w koronie waszego małżeństwa?

Marzenie o perfekcyjnie zorganizowanym przyjęciu weselnym, które przetrwa długie lata w twojej pamięci, a także wpisze się do wspomnień twoich bliskich, to pragnienie wielu z nas. Niezależnie od tego, czy pragniesz kameralnego przyjęcia dla najbliższej rodziny, hucznej gali czy wytwornego bankietu w eleganckiej oprawie, jesteśmy tu po to, aby urzeczywistnić twoje wizje i pomóc spełnić marzenia o tym najważniejszym w życiu dniu.

Hotel “Lord” w Dębicy to fantastyczne miejsce, w którym dajemy ci możliwość realizacji twojego wymarzonego wesela. Doskonale zlokalizowany, posiadający ogród, plac zabaw dla dzieci oraz dobry dojazd sprawi, że każde przyjęcie weselne będzie wyjątkowe zarówno pod względem oryginalności i estetyki.

W naszym hotelu łączymy nowoczesność z tradycją, a to wszystko przyprószone szczyptą jakże potrzebnej elegancji. Stylowe wnętrza, wiele przestronnych sal, a także piękne i gustowne pokoje, to nasza wizytówka, która oczarowała już wielu gości. Idealna sceneria, która w pełni odda piękno celebracji tak ważnego dnia. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia weselne nawet na 250 osób. Piękne i jednocześnie stylistyczne aranżacje tworzą przestrzeń dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Nasza restauracja, w której na co dzień gotują najlepsi kucharze, stworzy dla państwa wykwintne menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Tworząc jadłospis, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, biorąc pod uwagę wszelkie propozycje oraz prośby związane z konkretnymi daniami. Wiemy, że dobrze przygotowane danie musi cieszyć nie tylko zmysł smaku, ale i wzroku, a zatem każda potrawa jest podawana w idealnej kompozycji i stanowi kunszt sam w sobie. Nasi kucharze na życzenie przygotowują także specjalne menu dla najmłodszych.

Profesjonalny i serdeczny personel podczas przyjęcia zadba o komfort oraz służy pomocą i radą w każdej chwili tego podniosłego wydarzenia. Pomożemy również przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty oraz dodatkowych atrakcji. Mamy za sobą setki udanych przyjęć weselnych, a dzięki wiedzy i doświadczeniu, które nabyliśmy w trakcie realizacji tychże, możecie być spokojni, powierzając w nasze ręce pieczę nad tym szczególnym dniem.

Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzin i zapoznania się z naszym hotelem. W trakcie spotkania z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.