Hotel

Hotel Lord położony jest w spokojnej części miasta nad brzegami dwóch rzek Ropy i Sękówki w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku Miejskiego. W pobliżu przebiega trasa łącząca Krosno, Jasło i Nowy Sącz, a podróż do Koniecznej graniczącej ze Słowacją zajmie Państwu około 30 minut.

Nasz Hotel oferuje 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwuosobowych oraz w apartamentach. Pokoje mają ponadnormatywne powierzchnie, dlatego możemy przyjąć nawet 80 osób.
Pokoje w hotelu wyposażone zostały w telefon, TV Sat oraz stałe kablowe łącze internetowe. Na terenie całego obiektu można również bezpłatnie korzystać z internetu bezprzewodowego.

Restauracja oferuje smaczne dania tradycyjnej kuchni polskiej. A latem zapraszamy nad rzekę do naszej altany grillowej gdzie organizowane są niezapomniane imprezy.
Klimatyzowana sala konferencyjna z wyjściem na taras pomieści 100 osób, a na mniejsze spotkania biznesowe do 15 osób zapraszamy do Business Room.
Przed głównym wejściem do Hotelu Lord mamy duży dozorowany parking na 50 samochodów.

W pobliżu Hotelu znajduje się zespół obiektów sportowych, gdzie nasi Goście mogą korzystać z krytej pływalni, dużego basenu odkrytego, kortów tenisowych, stadionów i hali sportowej. Zimą można wybrać się na lodowisko lub sztucznie oświetlane i dośnieżane wyciągi narciarskie na Magurze Małastowskiej oddalonej 13 km od hotelu.

Serdecznie Zapraszamy