Hotel

Hotel Lord w Gorlicach jest efektem niestrudzonej pracy i pasji, którą pielęgnujemy z każdym dniem, aby móc świadczyć usługi najwyższej jakości.

Posiadamy ponad sześćdziesiąt miejsc noclegowych, które są ujęte w pokojach pojedynczych, podwójnych oraz apartamentach. Dzięki nadmiarowej przestrzeni możemy przyjąć nawet osiemdziesięciu gości zapewniając komfortowe otoczenie i możliwość wypoczynku. Nasza baza noclegowa, to nie jedyny atut. Zapewniamy sale o różnej powierzchni na potrzeby przyjęć o przeróżnej tematyce. Eleganckie wnętrza i ich wysoki standard, to dodatkowe atuty z których jesteśmy dumni.

Nasza największa sala mieści nawet do 250 gości, a w ciepłe miesiące proponujemy wypoczynek oraz zabawę w hotelowej altanie leżącej tuż obok urokliwej rzeki przepływającej przez teren hotelu. Rozplanowanie sal umożliwia gościom zorganizowanie kilku przyjęć w tym samym czasie jednocześnie pozwalając zachować pełną prywatność i swobodę.

Restauracja, w której na co dzień gotują wyjątkowi kucharze, stworzy dla państwa wykwintne menu w zależności od upodobań oraz rodzaju przyjęcia. Bierzemy pod uwagę wszelkie głosy klientów dotyczące tak ważnych kwestii, jak menu dla osób z alergiami, menu zgodne z wyznaniem czy menu dietetyczne. Specjalizujemy się w smakowitych daniach tradycyjnej kuchni polskiej, ale na państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować każdą potrawę jakiej zażyczą sobie nasi goście. Przy restauracji znajduje się też kameralny i elegancki drink bar.

Stanowimy doskonałe miejsce na organizację eventów biznesowych, zapewniając przestronną, klimatyzowaną salę na sto osób z dostępem do czarownego tarasu. Dla bardziej kameralnych spotkań udostępniamy specjalnie przygotowany Business Room na 15 osób. Na terenie Hotelu Lord znajduje się także strzeżony parking na 50 samochodów. Sam hotel położony jest bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku miejskiego. W pobliżu przebiega trasa łącząca Krosno, Jasło i Nowy Sącz, a podróż do Koniecznej graniczącej ze Słowacją zajmie państwu około 30 minut. Wszystkie pokoje mają dostęp do łazienki oraz innych udogodnień takich jak telefony, telewizja satelitarna, stałe łącze internetowe.

Profesjonalny personel zapewnia usługi na światowym poziomie. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną obsługę o nieskazitelnych manierach. Nasz hotel na życzenie świadczy również usługi cateringowe.

Nieopodal Hotelu Lord znajduje się zespół obiektów sportowych, gdzie nasi goście mogą korzystać z krytej pływalni, dużego basenu odkrytego, kortów tenisowych, stadionów i hali sportowej. Zimą można wybrać się na lodowisko lub sztucznie oświetlone i naśnieżane wyciągi narciarskie na Magurze Małastowskiej oddalonej 13 km.

Serdecznie zapraszamy państwa do kontaktu. Na wszelkie pytania możemy odpowiedzieć drogą mailową, telefoniczną oraz w trakcie spotkania.