Dla biznesu

Hotel Lord w Gorlicach zajmuje się także organizacją spotkań firmowych, służbowych, biznesowych oraz spotkań integracyjnych dla firm. W naszym podejściu najważniejsze jest zapewnienie właściwego przebiegu spotkania i dzięki tej świadomości jesteśmy w stanie zapewnić perfekcyjne warunki dla wszelkich biznesowych zgromadzeń.

Podstawą dobrego samopoczucia naszych gości jest odpowiednia atmosfera wykreowana przez nasz profesjonalny zespół oraz wytworny wystrój sal. W związku z tym oddajemy do państwa dyspozycji klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieści sto osób. Niezależnie od tego czy chcą państwo zorganizować kurs, szkolenie czy ważną konferencję, nasze sale są idealnym miejscem, które z radością udostępniamy.

W przypadku kameralnych spotkań oferujemy możliwość wynajęcia specjalnie przygotowanego pomieszczenia, tzw. Business Room, do którego zapraszamy mniejsze grupy o liczebności do piętnastu osób.

Na wyposażeniu naszych sal znajduje się profesjonalny sprzęt:

Na życzenie możemy też udostępnić:

Na terenie całego Hotelu Lord w Gorlicach jest udostępnione szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe, a pokojach zapewniamy inne udogodnienia takie jak telefony, telewizja satelitarna, stałe łącze internetowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.