Przyjęcia

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą Hotelu Lord w Gorlicach. Położonego w pięknych okolicznościach przyrody miejsca w którym możecie państwo zrealizować przyjęcia, spotkania biznesowe czy po prostu wypocząć od zgiełku wielkiego miasta bądź w trakcie przerwy w podróży.

Hotel Lord w Gorlicach umożliwia państwu także realizację przyjęć okolicznościowych w postaci urodzin, imienin, a także celebrację ważnych rocznic lub organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego oraz wystawnego wesela. Stanowimy też doskonałe miejsce na organizację eventów biznesowych, zapewniając przestronną, klimatyzowaną salę na sto osób z dostępem do czarownego tarasu. Dla bardziej kameralnych spotkań udostępniamy specjalnie przygotowany Business Room na 15 osób.

Nasza wspaniała kuchnia oraz przewodzący profesjonalni kucharze w zależności od uroczystości przygotują dla państwa wyśmienite menu w którym znajdują się zarówno potrawy tradycyjnej kuchni polskiej oraz oryginalne dania na zamówienie.

Na terenie Hotelu Lord znajduje się także strzeżony parking na 50 samochodów. Sam hotel położony jest bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku miejskiego, a tuż obok przepływają dwie urocze rzeki.

Do każdego przyjęcia podchodzimy z profesjonalizmem i zapewniamy, że państwa urodziny, komunie, chrzciny czy jakiekolwiek inne ważne przyjęcia i rocznice zrealizowane z nami, pozostaną w pamięci na długo.

Serdecznie zapraszamy!