Chrzciny

Gdybyśmy mieli wskazać najważniejsze i bezprecedensowe wydarzenie z życia większości z nas, to z pewnością będą to narodziny dziecka. Pojawienie się nowego członka rodziny wprowadza w nasze życia wiele radości, ale także i obowiązków, którym musimy podołać. Jedną z tych rzeczy jest organizacja przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Na szczęście w tym momencie pojawiamy się my, obsługa Hotelu Lord w Gorlicach.

Od wielu lat zajmujemy się organizacją przyjęć z okazji Chrztu Świętego. Dbamy o odpowiednie zaaranżowanie przyjęcia, zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę oraz udostępniamy komfortową bazę noclegową dla naszych gości. Będąc świadomymi jak doniosły jest to dzień dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbyło się fachowo i bezproblemowo. Specyfika przyjęcia sprawia też, że wiemy jak dostosować otoczenie i obsługę do obecności najmłodszych gości. Odpowiednio urządzone sale spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa co sprawia, że rodzice najmłodszych gości mogą spokojnie i bez obaw celebrować ową chwilę. Dla zapewnienia prywatności oraz chwili wytchnienia posiadamy także specjalne pomieszczenia dla rodziców i dzieci. Doświadczenie, które zebraliśmy w ciągu kilkunastu lat prowadzenia naszego hotelu, sprawia że przyjęcia które organizujemy zyskują aprobatę wśród naszych gości, a niektórzy wracają ze swoimi najmłodszymi pociechami po raz drugi.

Kuchnia Hotelu Lord znana jest z wyśmienitych potraw przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Dla naszej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych. Dostosowujemy menu do państwa potrzeb i w razie konieczności możemy przygotować najbardziej fantazyjne dania, które usatysfakcjonują gusty nawet najbardziej wymagających gości. Naszą specjalnością są tradycyjne dania kuchni polskiej, które nasz personel przygotowuje z autentyczną pasją. W okresie letnim możemy także zaoferować odpoczynek i świętowanie w naszej altanie grillowej leżącej tuż obok urokliwej rzeki przepływającej na terenie hotelu.

Wszystkich zainteresowanych cenami przyjęć z okazji chrzcin zapraszamy serdecznie do kontaktu. W trakcie spotkania udzielamy także wszystkich niezbędnych informacji.