Wesele

Hotel Lord w Gorlicach jest niesamowitym miejscem gdzie możecie mieć pewność, iż urządzone tu przyjęcie weselne będzie huczne, pełne niespodzianek i zapamiętane na długo. Nasz hotel jest zlokalizowany nieopodal krajowej drogi co pozwala na błyskawiczny i bezproblemowy dojazd. Droga łączu Krosno, Jasło i Nowy Sącz, a podróż do Koniecznej graniczącej ze Słowacją zajmie Państwu około 30 minut. Sąsiedztwo dwóch rzek dodaje niecodziennego klimatu i sprawi, że każde przyjęcie weselne będzie wyjątkowe zarówno pod względem oryginalności i estetyki.

Restauracja w Hotelu Lord dysponuje w swoich progach jednymi z najlepszych kucharzy w kraju. To właśnie oni tworzą dla państwa wykwintne menu, które z pewnością zadowoli podniebienia najbardziej wymagających gości. Konsultacje z państwem pozwalają im stworzyć doskonały jadłospis dopasowany idealnie do gustu oraz potrzeb naszych gości. Nasi kucharze na życzenie przygotowują także specjalne menu dla najmłodszych.

Nasz hotel to połączenie tradycji i nowoczesności. Odnajdą się tutaj zarówno miłośnicy stylowych wnętrz, jak i zwolennicy nowoczesnego designu. Piękne, stylowe wnętrza, pokoje z udogodnieniami oraz przestronne i urokliwe sale, to nasz klejnot w koronie hotelu, który zachwycił już niejedną parę urządzającą weselne przyjęcie właśnie u nas. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia weselne nawet na 250 osób. Do państwa dyspozycji pozostaje kilka sal, różniących się wykończeniem, kolorystyką oraz wielkością. Podczas każdego wydarzenia zapewniamy również jakże potrzebną dyskrecję, tak aby nasi goście czuli się swobodnie i mogli oddać się zabawie.

Personel Hotelu Lord cechuje profesjonalizm i poczucie obowiązku. W trakcie przyjęcia zadbamy o państwa wygody i bezpieczny przebieg zabawy. Za nami wiele udanych przyjęć weselnych, a dzięki wiedzy i doświadczeniu, które nabyliśmy w trakcie realizacji tychże, mogą być państwo pewni naszych kompetencji. Służymy też radą przy wyborze fotografa, kamerzysty, zespołu muzycznego oraz innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzin i zapoznania się z naszym hotelem. W trakcie spotkania z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.