Restauracja

Hotel Lord w Gorlicach zaprasza państwa do skosztowania naszych wspaniałych potraw przygotowanych przez profesjonalny zespół kucharzy.

Nasza kuchnia specjalizuje się w gotowaniu potraw tradycyjnej polskiej kuchni, ale oprócz tego nasi mistrzowie sztuki kulinarnej są w stanie przygotować każde danie które dogodzi państwa podniebieniom. Nasze menu jest bardzo rozbudowane: przekąski, sałatki oraz przeróżne przystawki, aż po sycące dania główne i wyborne desery. Karta win jest także naszą dumą. Z pewnością zaspokoi każdy, nawet najbardziej niewybredny gust. Jeśli zajdzie taka potrzeba profesjonalny personel doradza jak dobrać rodzaj wina do zamawianych potraw.

Przestronne i elegancko urządzone wnętrze, profesjonalna obsługa oraz bogata karta dań. To wszystko czeka na państwa w Hotelu Lord w Gorlicach. W okresie wiosennym i letnim zapraszamy także do naszej specjalnej altany grillowej położonej tuż przy pięknej rzece, która niewątpliwie dodaje uroku podczas wypoczynku i delektowania się naszymi potrawami. Przy restauracji działa też elegancki i doskonale zaopatrzony drink bar serwujący najwyśmienitsze napoje wysokoprocentowe.

Nasza restauracja świadczy także specjalistyczne usługi cateringowe.

Serdecznie zapraszamy.