Hotel

Hotel nie jest tylko etapem w podróży, to twoja cicha przystań z daleka od domu.

Myśląc o spotkaniu w gronie przyjaciół, liczymy na spokojną atmosferę, miły przebieg spotkania i serdeczne wspomnienia, które zostaną razem z nami na zawsze. Urządzenie pierwszorzędnego przyjęcia z okazji Chrzcin, Komunii Świętej, urodzin lub imienin, to nasza specjalność. Dlatego właśnie jesteśmy tutaj, aby spełnić państwa oczekiwania i zapewnić wyjątkowe wsparcie przy najważniejszych okazjach. Zapraszamy do wspólnej przechadzki po naszym hotelu. Odkryjemy przed państwem nasze zalety i zachęcimy do skorzystania z naszych usług. Liczymy, że moment, w którym postanowili państwo odwiedzić naszą stronę, zaowocuje pozytywną i miłą współpracą.

Nasze sale urządzone są w gustownym i eleganckim stylu, w którym królują złote odcienie oraz beże przemieszane z nieskazitelną bielą. Zamontowane lustra dodatkowo potęgują wrażenie wielkości naszych przestronnych sal. Pomieszczenia są dzielone na części stołową oraz obszerny parkiet, na którym nasi goście mogą tańczyć do woli. Tuż obok działa nasz drink-bar serwujący iście ambrozyjskie drinki, które bez wątpienia sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających z państwa. Największa z naszych sal pomieści do 180 gości. Sale biznesowe mieszczą odpowiednio od 20 do 40 osób. W ofercie posiadamy także specjalne przerwy kawowe.

Kuchnia Hotelu Lord w Krośnie jest znana z wyśmienitych dań przyrządzanych przez naszych mistrzowskich kucharzy. Mnogość potraw oraz sposób podania zjednały nam duże grono zadowolonych klientów, którzy ostatecznie wśród wielu zalet wymieniali kunsztowne potrawy podawane w trakcie przyjęć. Nasze menu zmienia się w zależności od sezonu oraz państwa indywidualnych wytycznych, więc mogą państwo mieć pewność, że dania podane na waszym przyjęciu będą oryginalne i wyjątkowo smaczne.

Hotel Lord w Krośnie posiada dla swoich gości pokoje w najwyższym standardzie. Każdy z nich wyposażony jest w udogodnienia takie jak Wi-Fi, telewizja satelitarna z dostępem do kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, własne łazienki i klimatyzacja. Dodatkowo dla naszych gości przygotowaliśmy na parkingu 50 miejsc na samochody.

W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc, godnych zwiedzenia takich jak Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Podkarpackie czy Kościół Farny wraz z wieżą Farną.

Prowadząc hotel już od wielu lat, wiemy, że szybko nawiązana nić porozumienia prowadzi do obopólnej satysfakcji. Dlatego do naszych zobowiązań podchodzimy skrupulatnie i z największym profesjonalizmem. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie organizacyjnym oraz dopilnujemy prawidłowości przebiegu ważnej dla państwa uroczystości. Z nami każde przyjęcie urodzinowe, imieninowe czy przyjęcie z okazji Chrztu Świętego tudzież Komunia, będą niezapomnianym przeżyciem.

Entuzjastycznie zapraszamy państwa do skontaktowania się z nami i umówienia na spotkanie. Jesteśmy przekonani, że wszyscy będziemy ukontentowani z naszej współpracy.