Dla biznesu

Konferencje oraz spotkania biznesowe, to ważny element rozwoju dużych i małych firm. Będąc od dawna na rynku hotelarskim, wiemy, że kluczem do efektywności i sukcesu przedsiębiorczych spotkań jest odpowiednia atmosfera, którą właśnie my jesteśmy w stanie wykreować w murach naszego Hotelu Lord w Krośnie. Nauczeni doświadczeniem, zadbaliśmy o aranżację eleganckiej, a zarazem nowoczesnej strefy dla biznesu, w której nasi goście mogą bez przeszkód organizować eventy, prelekcje, spotkania biznesowe czy wykłady.

W obecnych czasach organizowanie podobnych wydarzeń coraz częściej przenosi się z zatłoczonych i głośnych miast, w okolice podmiejskie, a nawet głęboko peryferyjne. Nasz Hotel Lord w Krośnie, położony w malowniczej i spokojnej okolicy gwarantuje, że wszelkie spotkania przebiegać będą bezproblemowo i w niczym niezmąconym klimacie. Lokalizacja jest dużym atutem naszego hotelu. Tuż obok przebiega krajowa droga nr 28, którą można dojechać do Krakowa oraz w kierunku Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Hotel Lord w Krośnie oferuje państwu sale konferencyjne dopasowane do potrzeb, a co za tym idzie, daje to możliwość organizacji eventów biznesowych o różnorakim charakterze. Na stałym wyposażeniu znajdują się profesjonalny sprzęt eventowy taki jak: rzutniki multimedialne, flipcharty, telewizory, system nagłośnienia, wi-fi. Wszystkie sale są klimatyzowane, aby zapewnić naszym gościom optymalne warunki w trakcie spotkań, a także pozwolić na odrobinę wytchnienia w gorące, letnie dni. Specjalnie przygotowane pokoje hotelowe posiadają na swoim standardowym wyposażeniu łącze wi-fi, telefon oraz telewizję satelitarną z dostępem do wielu kanałów informacyjnych. Każdy pokój ma też prywatną łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz funkcjonalne biurko. Darmowy parking dla gości pomieści do 50 samochodów.

W hotelu działa także wyspecjalizowany zespół kucharzy, który zapewni znakomite poczęstunki oraz zadba o kulinarną oprawę każdego spotkania biznesowego niezależnie od jego formatu. Kameralny drink-bar znajdujący się tuż obok zatroszczy się o dobór odpowiednich napojów, przy pomocy których zwieńczą państwo sukces niejednego zgromadzenia.

Nasi oddani pracownicy, specjalnie przygotowani do odpowiednich ról, zadbają o to, aby każde wydarzenie, małe czy duże, przebiegało bez zakłóceń i w pełni profesjonalny sposób, który wyjdzie naprzeciw państwa wszelkim potrzebom.

Serdecznie zapraszamy państwa do skorzystania z naszej oferty i jesteśmy pewni, że po pierwszym udanym razie, będą państwo wracać do nas regularnie.