Chrzciny

Jednym z najbardziej wymagających przedsięwzięć związanym z organizacją uroczystości, jest zaplanowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Wynika to głównie z faktu, że w tym przypadku nie ma mowy o hucznej i okazałej zabawie, a pojawia się raczej potrzeba wyprawienia spokojnego przyjęcia, podczas którego cała uwaga skupiona będzie na najmłodszym i najważniejszym jego uczestniku.

Załoga Hotelu Lord w Krośnie z dumą może oznajmić, iż brała aktywny udział już w wielu takich uroczystościach i dzięki naszym odpowiednim kwalifikacjom i pozytywnemu podejściu, każde z nich okazało się sukcesem, za którym stała perfekcyjna współpraca pomiędzy nami a rodzicami.

Specyfika przyjęcia z okazji Chrztu Świętego wymaga delikatnego podejścia, które w tym przypadku staje się naszym priorytetem. Ze względu na obecność dziecka, w tym szczególnym momencie zapewniamy odpowiednie warunki oraz dbamy o nieustający spokój na terenie całego hotelu. Wszystko po to, aby najmłodszy gość przez cały czas czuł się najlepiej, jak to tylko jest możliwe. Dodatkowo zapewniamy wsparcie dla rodziców od samego początku, aż po końcowe minuty uroczystości. Wiemy, że jest to wymagający dzień i przejęcie części jego trudów na nasze barki uważamy wręcz za nasz obowiązek.

Podczas wspólnych prac nad menu z naszym szefem kuchni, bierzemy pod rozwagę także wszelkie życzenia z państwa strony dotyczące szczegółowego rozplanowania dań, sposobu podania oraz specjalnych elementów takich jak dania dla osób z alergiami pokarmowymi czy potrawy charakterystyczne dla konkretnych wyznań.

Dla gości zmęczonych podróżą, pragnących chwili wytchnienia zapewniamy pokoje o wysokim standardzie. Każdy z pokojów wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, łącze Wi-Fi, linię telefoniczną, telewizor z dostępem do wielu kanałów.

Serdecznie zapraszamy państwa do kontaktu z Hotelem Lord w Krośnie. Przy rozmowie telefonicznej odpowiemy na państwa wszelkie pytania.