Komunia

Pierwsza Komunia Święta jest wyjątkowo doniosłym wydarzeniem, które dostarcza tyle samo radości co i zmartwień związanych z organizacją przyjęcia dla dziecka. Mając za sobą setki doświadczeń w przygotowaniu uroczystości, stajemy ramię w ramię z zatroskanymi rodzicami, aby wesprzeć ich w tym nadzwyczajnym czasie i pomóc przy zorganizowaniu najpiękniejszego przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej, jakie widział świat.

Dla naszego zespołu nie istnieją rzeczy niemożliwe do wykonania, dlatego możemy państwa zapewnić w stu procentach, że wybór naszego Hotelu Lord w Krośnie na miejsce uroczystości będzie strzałem w dziesiątkę. Doświadczone grono pracowników zadba o każdy moment biesiady, dzięki czemu nasi goście będą mogli w spokoju oddać się świętowaniu, a rodzice odetchną w spokoju.

Menu na przyjęcie przygotowujemy z dbałością o wszelakie szczegóły. Biorąc po uwagę głosy naszych gości, przykładamy dużą wagę do tworzenia indywidualnego menu dopasowanego do potrzeb zarówno najmłodszych, jak i najstarszych uczestników wydarzenia. Nasi kucharze przygotują dla państwa wyjątkowe dania i zrobią to z sumiennością oraz pełnym profesjonalizmem. W ofercie posiadamy także specjalne menu uwzględniające porę roku, w której odbywają się przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Szczególnie dumni jesteśmy z naszej wyjątkowej zimnej płyty, pełnej wyjątkowych i smakowitych specjałów, które zachwyciły już niejedno podniebienie.

Dla gości zmęczonych zabawą oferujemy możliwość odpoczynku w gustownych i funkcjonalnych pokojach hotelowych wyposażonych we wszelkie współczesne udogodnienia takie jak: Łazienka z prysznicem, funkcjonalne biurko, łącze Wi-Fi, telewizja satelitarna oraz klimatyzacja. Na samochody uczestników wydarzenia czeka rozległy i bezpieczny parking, który pomieści do 50 samochodów.

Wspomniane wcześniej doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie organizacji mnóstwa podobnych ceremonii jest dla państwa gwarantem z naszej strony. Cała historia naszego Hotelu Lord w Krośnie, to pasmo sukcesów i setki zadowolonych gości, których szczęście jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego właśnie jesteśmy przekonani, że cała współpraca między nami ułoży się perfekcyjnie.

Wszystkich zainteresowanych przyjęciem z okazji Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy serdecznie do kontaktu z Hotelem Lord w Krośnie. W trakcie rozmowy udzielamy wszelakich dodatkowych informacji.