Wesele

Najpiękniejszy dzień w życiu zwieńczony przecudnym przyjęciem, jakie można sobie wyobrazić, nie leży już jedynie w państwa marzeniach, ale dzięki nam znajduje się w zasięgu ręki.

Trzygwiazdkowy Hotel Lord w Krośnie zaprasza na swoje sale wszystkich przyszłych nowożeńców, którzy szukają pięknego miejsca z daleka od miejskiego zgiełku, na zwieńczenie tego szczególnego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Nasza urokliwa lustrzana sala, skąpana w złocie oraz bieli stanowi iście olśniewające tło dla tego wspaniałego święta. Proponujemy także oryginalne rozwiązania dotyczące aranżacji wnętrza oraz dekoracji stołów.

Nasz doskonały i ceniony personel zapewni idealny przebieg całej uroczystości. Do dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych kucharzy, garsonów oraz uznanego barmana, serwującego wyśmienite drinki dla spragnionych gości. Oferujemy wszelką pomoc potrzebną w trakcie przygotowań do zabawy, od początku, aż po ostatnie sekundy wyśmienitej biesiady weselnej.

Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii ustaleń wszelkich elementów weselnej uroczystości. Do państwa potrzeb dopasujemy wystrój, menu. Służymy też pomocą przy wyborze zespołu, fotografa, operatora kamery oraz wodzireja, który perfekcyjnie poprowadzi całą zabawę.

Wiemy jak bardzo wyczerpujące są same przygotowania oraz ich zwieńczenie, toteż dla nowożeńców, ich rodzin oraz gości uświetniających wydarzenie, oferujemy nasze eleganckie, dźwiękoszczelne i funkcjonalne pokoje wyposażone w nowoczesne udogodnienia takie jak: Wi-Fi, telewizja satelitarna oraz linia telefoniczna. Każdy pokój posiada na wyposażeniu prywatną łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz funkcjonalne biurka. Przy hotelu znajduje się zadbany i obszerny parking.

Jest dla nas ważne, aby młoda para oraz ich rodzice byli tego dnia szczęśliwi i mogli poczuć się wyjątkowo. W swojej karierze byliśmy świadkami wielu wesel oraz mnóstwa wzruszających chwil. Wiemy, że z naszą pomocą państwa uroczystość zapisze się w pamięci jako jedna z nich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Hotelem Lord w Krośnie i zapoznania się z naszą szeroką ofertą wyśmienitych przyjęć weselnych.