Przyjęcia

Chrzciny

 

   Hotel Lord jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia chrzcin. Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór dań, dla osób o różnych upodobaniach. Bogate doświadczenie gastronomiczne oraz profesjonalizm w obsłudze gości zapewni usługę na najwyższym poziomie.

   Stylowe wnętrze oraz niepowtarzalny klimat sprawią, iż każdy gość poczuje się wyjątkowo.

 

Komunia Święta

 

   Pragnieniem każdego rodzica jest, aby dzień I Komunii Świętej był dla Jego dziecka tym wyjątkowym i niezapomnianym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zatroskanych rodziców przygotowaliśmy specjalną oprawę tego szczególnego dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością o każdy detal.

 

Wesele

 

   Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy, i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas oczekujemy, by zapadły one w naszej pamięci na całe życie.

   Każda Para Młoda pragnie w tym najpiękniejszym dla nich dniu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych życzą sobie, aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie.

   By zachować te piękne chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające stworzyliśmy niezwykłe dla Nowożeńców miejsce.

   Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Kuchnia specjalizuje się w staropolskich smakach. Elegancko podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrza, dekoracji stołów. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty oraz dodatkowych atrakcji.

   Najbardziej liczy się dla nas zadowolenie gości oraz stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

 

Zapewniamy: