Przyjęcia

Przyjęcia, imprezy, bankiety, biesiady czy gale? Nie ma znaczenia, jaką uroczystość planujecie. Z nami możecie mieć pewność, że będzie wyjątkowa, huczna (lub kameralna) i na pewno godna zapamiętania. Hotel Lord w Krośnie otwiera swoje podwoje przed wszystkimi pragnącymi, aby ich wyjątkowy dzień był udany i pełen radości.

Zajmujemy się organizacją przyjęć z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej oraz różnorakich zabaw imieninowych, urodzinowych lub powiązanych z jakimikolwiek ważnymi dla państwa rocznicami. Zapewniamy piękne, przestronne sale, wyśmienitą kuchnię oraz personel z nienagannymi manierami, czuwający nad całokształtem wydarzenia.

Nasz zespół kucharzy pod czujnym okiem szefa zadba o fantastyczne potrawy, których smaki przetrwają w państwa pamięci przez następne lata. W zależności od rodzaju przyjęcia oddajemy do waszej dyspozycji przeróżne menu zaskakujące swoją oryginalnością i mnogością wyboru. W swojej ofercie prezentujemy menu różne dla każdej pory roku. Sezonowe karty dań cieszą się u nas dużą popularnością, więc mogą mieć państwo pewność, że potrawy uświetniające przyjęcie są z najwyższej półki. Przy kuchni funkcjonuje elegancki i kameralny Drink-Bar, który oferuje naszym bywalcom bogatą kartę win oraz inne trunki.

Zmęczonym gościom po zakończeniu przyjęcia, oferujemy możliwość odpoczynku i regeneracji sił w naszych szykownych pokojach o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada gustownie urządzoną prywatną łazienkę z prysznicem oraz nowoczesne udogodnienia takie jak dostęp do telewizji satelitarnej, linie telefoniczną oraz dostęp do usługi Wi-Fi. Dodatkowo każdy z dostępnych pokojów jest dźwiękoszczelny, oraz ma własną klimatyzację.

Niezależnie od rodzaju uroczystości oferujemy pomoc w jej zaplanowaniu od samego początku. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność organizować już setki przyjęć z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej oraz innych równie ważnych okoliczności, dlatego jesteśmy pewni, że przy naszej asyście wszelkie trudy związane z organizacją staną się dla państwa niezauważalne i nie zmącą spokoju tych ważnych dni.

Historia naszego Hotelu Lord w Krośnie, to pasmo udanej współpracy z naszymi klientami oraz mnóstwo wspaniałych wspomnień, które przez nas pielęgnowane są jednocześnie świadectwem profesjonalizmu i pełnego oddania jakim kierujemy każdorazowo przy organizacji ceremonii.

Zapraszamy państwa serdecznie do kontaktu z Hotelem Lord w Krośnie i zapoznania się z bogatą ofertą dotyczącą imprez okolicznościowych.