Restauracja

Czym byłyby wszelakie uroczystości, spotkania i inne eventy bez odpowiedniego zaplecza kulinarnego? Przecież żadne święto nie może obejść się bez stołu suto zastawionego wyśmienitymi potrawami. Nie inaczej jest u nas, dlatego zapraszamy państwa do odwiedzenia naszej restauracji i skosztowania wybornych dań.

Hotel Lord w Krośnie może poszczycić się jedną z najlepszych restauracji w regionie. Jako że gotują u nas znakomici kucharze, możecie mieć państwo pewność, że uczta, którą dla was wyprawimy będzie godna królów. Nasz szef kuchni proponuje szeroki wachlarz potraw począwszy od staropolskich, poprzez regionalne, wegetariańskie, skończywszy na smakach międzynarodowych. Do państwa dyspozycji oddajemy dużą ilość oryginalnych menu, dopasowanych w zależności od rodzaju wyprawianego przyjęcia. Garson z kolei bezbłędnie doradzi wyśmienite wina do zamówionych dań, tak by smakowały one państwu jeszcze bardziej. W naszej karcie win posiadamy wiele wybornych trunków. Ich różnorodność (kraj pochodzenia, szczep) sprawi, że każdy miłośnik napitków wybierze coś idealnego w sam raz do swoich upodobań.

Wystrój naszej restauracji utrzymany jest w eleganckim stylu gdzie dominują złoto, beże oraz biel.

Dla pełnego komfortu naszych gości po doskonałym posiłku zapraszamy do odpoczynku w jednym z naszych wielu, elegancko urządzonych pokoi.

Restauracja obsługuje wszelkie uroczystości, eventy biznesowe, jak i również kameralne spotkania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Hotelu Lord w Krośnie i życzymy smacznego.